Rubriky:

Reprezentace

Dobrá zpráva z lázní. Schick na tréninku pálí ostošest

31. května 2018 14:47 - Laa an der Thaya

Vedle čtyř omluvenek se i nad jeho startem vznášel trochu otazník. Útočník AS Řím dostal minulý týden injekci do svalu. Patrik Schick je však v pořádku a v přiloženém videu se můžete přesvědčit, že na soustředění fotbalové reprezentace v rakouském lázeňském městečku Laa an der Thaya pálí ostošest. Češi se během soustředění utkají s účastníky mistrovství světa Austrálií a Nigérií.

FAČR

Fotbalové prázdniny musejí odložit, kemp v Rakousku teprve začíná. „Únavu po sezóně si nechci připouštět. Nejdřív odmakat sraz, pak až přijde dovolená," ujišťuje záložník Michal Trávník.

O svém prvním startu sní jediný nováček, olomoucký obránce Václav Jemelka. „Hotel máme nádherný, na zdejším hřišti jsem už jednou hrál. S béčkem Sigmy proti Laziu Řím. Vyhráli jsme 3:2, zápas si tedy pamatuji dobře," usmívá se stoper, který byl vyhlášen Objevem sezóny.

dos, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.