Živě

Bergamo rekonstruuje stadion, Ligu mistrů může začít v Parmě

15. června 2019 13:46

Atalanta Bergamo začala s rekonstrukcí stadionu, ale doufá, že na něm bude moct hrát zápasy fotbalové Ligy mistrů, kam se kvalifikovala poprvé v historii. Stanovisko zástupců UEFA bude třetí tým uplynulého ročníku italské ligy znát na konci července. V případě nutnosti by Atalanta hostila utkání prestižní soutěže v Parmě.

 

Twitter

"Mluvil jsem s lidmi z UEFA a jsou připraveni přijet se do Bergama podívat, jak to na stadionu vypadá a jestli by se tu dala Liga mistrů hráč," uvedl ředitel Atalanty Roberto Spagnolo.

Stadion Atleti Azzurri d'Italia z roku 1928 prošel už několika rekonstrukcemi. Nynější plánované úpravy urychlil právě postup klubu do Ligy mistrů. "Náš prezident teď spěchá. Každý den na stavbě dělá 80 lidí a od poloviny července to bude 250. První fáze má skončit 29. září, dřív se to stihnout nedá. Snad nebudou žádné prodlevy," dodal Spagnolo. Po přestavbě ponese stadion jména sponzora Gewiss.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..