Rubriky:

Itálie

Buffon bude věrný Juventusu nejméně do roku 2012

7. června 2007 21:47 - TURÍN

Fotbalový Juventus si předčasně pojistil jednu ze svých hlavních opor gólmana Gianluigiho Buffona o další rok. Ačkoli měl italský mistr světa smlouvu ještě na čtyři sezóny, ve čtvrtek v Turíně podepsal nový kontrakt, který jej spojuje s černobílým pruhovaným dresem až do června 2012.

 

www.buffononline.com

"Je to pro mě důležitý den, napsal jsem novou kapitolu ve své kariéře i v životě. Jsem na tomto klubu závislý," prohlásil slavný brankář, který je v Juventusu od roku 2001 a jako jeden z mála hvězd mu například také s Pavlem Nedvědem zůstal věrný i po nuceném pádu do druhé ligy.

Po roční anabázi se však bývalý mistrovský celek vrátil mezi elitu a znovu bude útočit na nejvyšší mety. Buffon patří tradičně mezi nejžádanější brankáře. Jaké nové podmínky mu s prodloužením smlouvy Juventus nabídl, nebylo zveřejněno.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..