Rubriky:

Itálie

Lukaku naznačil, že v Interu řádil koronavirus, pak se omluvil

22. dubna 2020 21:26 - Praha

Fotbalista Interu Milán Romelu Lukaku v úterý na sociálních sítích uvedl, že v lednu měla drtivá většina týmu příznaky koronaviru a naznačil, že klub neudělal dost pro ochranu hráčů. Dnes se belgický útočník klubu za svá slova omluvil a vyhnul se tak internímu postihu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Lukaku se o zimních událostech rozpovídal v živém rozhovoru na instagramu s belgickou televizní moderátorkou Kat Kerkhofsovou, manželkou svého reprezentačního spoluhráče Driese Mertense. "V prosinci jsme měli týden volna, a když jsme se vrátili do práce, přísahám, že 23 z 25 hráčů bylo nemocných. Nekecám," řekl Lukaku.

"Hráli jsme proti Cagliari a asi po 25 minutách musel jeden z našich obránců ze hřiště. Nemohl pokračovat a málem omdlel," připomněl případ slovenského stopera Milana Škriniara. "Všichni kašlali a měli horečku. Když jsem se rozcvičoval, cítil jsem se více zahřátý než obvykle. A to jsem neměl horečku už několik let," řekl bývalý útočník Manchesteru United, Evertonu či Chelsea.

Hrozivé svědectví: Podezřelá nákaza kosila celý Inter, hvězdný Slovák na hřišti kolaboval

"Po zápase byla naplánovaná sponzorská večeře, ale já šel rovnou do postele. Testy na covid-19 nám nedělali, takže už se to nikdy nedozvíme," dodal Lukaku.

Jeho slova vzbudila ve vedení Interu velké pozdvižení a belgický kanonýr se za ně brzy omluvil. Za porušení klubového etického kodexu vyvázl podle médií s napomenutím.

Milán je jedno z nejhůře zasažených italských měst koronavirem. V celé zemi zemřelo s nemocí covid-19 přes 25 tisíc lidí.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..