Rubriky:

Itálie

Inter chce Adrianovi zakázat hrát do roku 2012 v Itálii

13. listopadu 2008 19:15 - MILÁN

Dny fotbalového útočníka Adriana v Interu Milán jsou podle všeho sečteny. Vedení klubu se chce šestadvacetiletého Brazilce zbavit a navíc mu hodlá zabránit v tom, aby do roku 2012 hrál v Itálii.

Začátek sezóny vypadal pro Adriana slibně, ale poté kvůli opakovanému porušení životosprávy upadl u trenéra Josého Mourinha v nemilost. Nedávno přišel na trénink ve špatném stavu po probdělé noci na večírku, na další trénink dorazil pozdě a naštvaný kouč ho poslal domů.

Když se Adriano v pondělí telefonicky omluvil z přípravy kvůli nemoci, vedení Interu došla trpělivost.

Podle listu Gazzetta dello Sport bude Adriano prodán do zahraničí. Inter navíc chce, aby hráč měl ve smlouvě, že se může do Itálie vrátit až po roce 2012. "Nerazzurri" by totiž neradi posílili městského rivala AC Milán, který o Adriana v minulosti také usiloval.

Adriano nemá potíže s vedením Interu poprvé. Loni byl po častých alkoholových eskapádách a častých návštěvách nočních klubů poslán na léčení do rodné Brazílie. Ani tam se nevyhnul bujarému nočnímu životu, přesto se dostal zpět do bývalé formy a před sezónou se vrátil do Itálie.

ČTK

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..