Grygerův gól pomohl Juventusu porazit FC Janov

ŘÍM/PRAHA

Gól českého reprezentanta Zdeňka Grygery pomohl fotbalistům Juventusu Turín porazit FC Janov 4:1. Ve čtvrteční předehrávce 12. kola Grygera otevřel skóre už v 6. minutě. Juventus se před zbývajícími zápasy bodově dotáhl na vedoucí Inter Milán.

Český reprezentant Grygera, který odehrál celý zápas, pronikl do pokutového území a křižnou přízemní střelou otevřel skóre. Ještě do přestávky zvýšil přesnou hlavičkou po Grygerově centru Amauri.

V závěru přišel do hry Iaquinta a bleskurychle po uvolnění Del Pierem zakončil brejk přesnou střelou.

V 89. minutě po ruce v pokutovém území korigoval z penalty hostující Milito, na konečných 4:1 pro domácí upravil vlastním gólem Sokratis. Celý duel odehrál i další český fotbalista Pavel Nedvěd.

Italská liga, 12. kolo:
Juventus Turín - FC Janov 4:1 (6. Grygera, 26. Amauri, 85. Iaquinta, 90. Sokratis vlastní - 89. Milito z pen.)