Rubriky:

Itálie

Panucci se omluvil za odmítnutí role náhradníka

4. února 2009 18:53 - ŘÍM

Obránce AS Řím Christian Panucci se omluvil za chování před lednovým zápasem italské ligy s Neapolí. Pětatřicetiletého fotbalistu natolik zklamala absence v základní sestavě, že si odmítl sednout mezi náhradníky a vítězství svých spoluhráčů 3:0 sledoval jen z tribuny.

"Veřejně prosím fanoušky, spoluhráče a vedení klubu, aby mi odpustili," citovala ve středu Panucciho agentura AP. "Děkuji těm, co se za mě postavili, ale nechci se zbavovat zodpovědnosti a hledat výmluvy," dodal bývalý hráč AC Milán, Interu a Realu Madrid.

Panucci se rozhodl omluvit poté, co během přestupního období nenašel nového zaměstnavatele. Učinil tak však příliš pozdě, protože klub ho nenapsal na soupisku pro vyřazovací část Ligy mistrů a na jeho místo přišel Marco Motta. "Chci být týmu k dispozici. Byl jsem v Římě osm let a byla by pro mě čest ukončit tady kariéru," uvedl Panucci.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..