Rubriky:

Itálie

Příliš drahý kousanec! Obránce Lazia dostal stop na čtyři zápasy a bude platit

8. července 2020 18:42 - Praha

Obránce Lazia Řím Patric dostal v italské lize zákaz startu ve čtyřech zápasech za kousnutí soupeře. Navíc musí zaplatit pokutu 10 000 eur (asi 267 tisíc korun). K incidentu došlo v závěru úterního utkání s Lecce, v němž Lazio nepotvrdilo roli favorita a druhou porážkou za sebou si zkomplikovalo šance na dostižení vedoucího Juventusu.

 

Ciro De Luca, Reuters

Frustrovaní hráči Lazia se v nastavení dostali do konfliktu se soupeři. Sedmadvacetiletý španělský fotbalista sklonil hlavu a kousl obránce Lecce Giulia Donatiho do levé paže. Podle disciplinární komise prohřešek odhalilo video, Donati neutrpěl žádné zranění.

Kousáním do soupeřů se nechvalně proslavil i uruguayský útočník Luis Suárez. V roce 2013, kdy hrál za Liverpool, dostal v anglické lize trest na deset zápasů.

O rok později se na mistrovství světa zahryzl do italského obránce Giorgia Chielliniho a dostal distanc na devět mezistátních utkání.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..