Rubriky:

Itálie

Parma má nakaženého člena realizačního týmu

11. července 2020 19:21 - Parma

V realizačním týmu fotbalistů Parmy se objevil jeden nakažený člověk. Oznámilo to dnes vedení mužstva, podle něhož měli všichni hráči i zbývající zaměstnanci testy negativní. Jde o první případ nákazy v některém z dvacítky prvoligových klubů od restartu Serie A 19. června.

 

Alessandra Tarantino, ČTK/AP

Nakažený člen z nehráčského týmu, jehož roli v mužstvu klub neupřesnil, byl podle zástupců Parmy bez příznaků. Po zjištění infekce byl od ostatních okamžitě izolován a klub přijal preventivní opatření. Kompletní mužstvo zůstalo podle směrnic v uzavřeném areálu tréninkového centra, kde může pod neustálým dohledem pokračovat v přípravě.

Zatím není jasné, jak se nákaza projeví v programu ligy. Podle italských médií je ale pravděpodobné, že Parma bude moci odehrát plánovaný nedělní zápas s Boloňou, pokud všichni hráči v den duelu projdou testy.

Ibrahimovic hrozí odchodem z AC Milán. Už to není velký klub. Přeci nebudu hrát Evropskou ligu

ČTK

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..