Rubriky:

Itálie

Šéf Neapole De Laurentiis má koronavirus, byl v kontaktu s hráči

10. září 2020 11:09 - Praha

Předseda fotbalového klubu z Neapole Aurelio De Laurentiis měl pozitivní test na koronavirus. Funkcionář se kontrole podrobil ve středu, kdy se také zúčastnil setkání zástupců všech 20 klubů nejvyšší italské ligy. V uplynulých dnech byl rovněž v kontaktu s fotbalisty a členy realizačního týmu Neapole v rámci zahájení společné přípravy před novou sezonou.

 

O nákaze jednasedmdesátiletého De Laurentiise informoval neapolský tým v oficiálním prohlášení. Zatím není jasné, zda bude muset preventivně do karantény celé mužstvo. Neapol zatím nemoc covid-19 zasáhla jen jednou, v srpnu měl pozitivní test útočník Andrea Petagna.

Neapol, jež v uplynulém koronavirem narušeném ročníku ovládla Italský pohár, by měla vstoupit do nové sezony Serie A za deset dnů duelem s Parmou. Na pátek a neděli měl tým v plánu přípravné zápasy s Pescarou a Sportingem Lisabon.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..