Rubriky:

Itálie

Záložník Schöne žaluje FC Janov, protože chybí na soupisce

10. října 2020 16:20 - Řím

Dánský fotbalový reprezentant Lasse Schöne se rozhodl podat žalobu na FC Janov, jehož vedení ho nezařadilo na soupisku pro italskou ligu. Hráč se podle svého agenta o tomto kroku dozvěděl až těsně před uzávěrkou přestupů, takže už neměl čas hledat si nové působiště. Navíc prý italský klub dluží čtyřiatřicetiletému záložníkovi část platu a bonusů za minulou sezonu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"K Lassemu se chovají skandálně. Došlo k porušení dohod, takže podnikneme kroky," řekl fotbalistův agent Revien Kanhai webu Voetbal International. "Klub nám neřekl, že ho odstaví. Jinak bychom mu našli jiný tým. Podáváme žalobu, podobné případy už řešila FIFA i CAS (sportovní arbitráž)," uvedl.

Schöne přišel do Janova před rokem z Ajaxu Amsterdam, kde byl sedm let oporou. S nizozemským klubem získal tři ligové tituly a pomohl mu do finále Evropské ligy. V první sezoně za Janov odehrál 34 zápasů. Proč s ním trenér Rolando Maran přestal počítat, není jasné.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..