Inter otočil v nastavení zápas s Cesenou a zůstal ve hře o titul

ŘÍM

Fotbalisté Interu Milán si zachovali naději na obhajobu italského titulu. Díky dvěma Pazziniho gólům v nastaveném čase otočili zápas v Ceseně, kde nakonec vyhráli 2:1. Inter ztrácí pět bodů na vedoucího městského rivala AC, který má nedělní utkání s Boloňou k dobru.

Fotbalisté Interu Milán Yuto Nagatomo (vlevo), Giampaolo Pazzini (uprostřed) a Wesley Sneijder.

Svěřenci trenéra Leonarda ještě v 90. minutě prohrávali s nováčkem 0:1, ale díky střídajícímu kanonýrovi Giampaolovi Pazzinimu získali cenné vítězství. Bývalý útočník Sampdorie Janov nejdříve v první minutě nastavení z voleje vyrovnal a za další čtyři minuty výsledek přesnou hlavičkou otočil.

Jednobodovou ztrátu na Inter udržela třetí Neapol, která doma porazila FC Janov 1:0 a částečně odčinila dvě předchozí porážky. Nejtěsnější výhru "Azzurri" zajistil až v 83. minutě slovenský záložník Marek Hamšík svou jedenáctou ligovou trefou v sezoně.

Italská fotbalová liga - 35. kolo:
Cesena - Inter Milán 1:2 (56. Budan - 90.+1 a 90.+5 Pazzini), Neapol - FC Janov 1:0 (83. Hamšík).