Senzace! Mourinhova vysněná posila je ze Slovenska! Stojí více než 1,3 miliardy

3. prosince 2020 12:30

Senzace! A radost z ní musí mít hlavně fotbaloví fanoušci na Slovensku. Jedničkou na seznamu posil pro slavného kouče Josého Mourinha je totiž slovenský fotbalista Milan Škriniar. Tottenham by ho mohl získat oporu Interu Milán za 45 milionů liber, což je více než miliarda a 300 milionů k tomu. Italský novinář Fabrizio Romano tvrdí, že je to hotová věc a jakmile se v zimě otevře možnost přestupů, bude senzační obchod uzavřen.

 

Twitter

Mourinho je prý posedlý myšlenkou, že obránce získá a chce co nejdříve předložit Interu nabídku. Zmíněný novinář pak jedním dechem dodává, že italský gigant zoufale potřebuje finance a je ochoten se okamžitě jednoho ze svých nejlepších hráčů za příslušnou sumu zbavit.

Pětadvacetiletý slovenský internacionál kroutí v milánském klubu čtvrtou sezonu. Jedničkou na seznamu Josého Mourinha se ocitl ve chvíli, kdy se Tottenham rozloučil s veteránem Janem Vertonghenem, který odešel jako volný hráč do Benfiky. K dohodě bylo blízko, nakonec ale dostal přednost Joe Rodon ze Swansea.

Podle Mourinha je Tottenham v dostizích o anglický titul poníkem

Jenže teď je senzační přestup na stole znovu. „Situace ohledně Škriniara se zatím nezměnila. Inter Milán potřebuje peníze a pokud v pátek dorazí zástupci Spurs a budou mít požadovaných 45 milionů liber, Inter ho okamžitě prodá. Bude záležet jen na tom, jak se Škriniar dohodne s Tottenhamem," tvrdí expert Fabrizio Romano v podcastu Here We Go.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Serie A 2021/22

Filtr článků - Itálie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..