Živě

Senzace! Mourinhova vysněná posila je ze Slovenska! Stojí více než 1,3 miliardy

3. prosince 2020 12:30

Senzace! A radost z ní musí mít hlavně fotbaloví fanoušci na Slovensku. Jedničkou na seznamu posil pro slavného kouče Josého Mourinha je totiž slovenský fotbalista Milan Škriniar. Tottenham by ho mohl získat oporu Interu Milán za 45 milionů liber, což je více než miliarda a 300 milionů k tomu. Italský novinář Fabrizio Romano tvrdí, že je to hotová věc a jakmile se v zimě otevře možnost přestupů, bude senzační obchod uzavřen.

 

Twitter

Mourinho je prý posedlý myšlenkou, že obránce získá a chce co nejdříve předložit Interu nabídku. Zmíněný novinář pak jedním dechem dodává, že italský gigant zoufale potřebuje finance a je ochoten se okamžitě jednoho ze svých nejlepších hráčů za příslušnou sumu zbavit.

Pětadvacetiletý slovenský internacionál kroutí v milánském klubu čtvrtou sezonu. Jedničkou na seznamu Josého Mourinha se ocitl ve chvíli, kdy se Tottenham rozloučil s veteránem Janem Vertonghenem, který odešel jako volný hráč do Benfiky. K dohodě bylo blízko, nakonec ale dostal přednost Joe Rodon ze Swansea.

Podle Mourinha je Tottenham v dostizích o anglický titul poníkem

Jenže teď je senzační přestup na stole znovu. „Situace ohledně Škriniara se zatím nezměnila. Inter Milán potřebuje peníze a pokud v pátek dorazí zástupci Spurs a budou mít požadovaných 45 milionů liber, Inter ho okamžitě prodá. Bude záležet jen na tom, jak se Škriniar dohodne s Tottenhamem," tvrdí expert Fabrizio Romano v podcastu Here We Go.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..