Italský útočník Cassano chce za tři roky skončit s fotbalem

12. října 2011 14:32 - ŘÍM

Italský útočník Antonio Cassano z AC Milán chce nejpozději za tři roky ukončit kariéru. Devětadvacetiletý fotbalista o svém překvapivém úmyslu promluvil po závěrečném kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2012 se Severním Irskem, ve kterém dvěma góly přispěl k výhře Azzurri 3:0.

 

Alessandro Garofalo, Reuters

"Chtěl bych si v národním týmu udržet stabilní výkonnost a hrát maximálně ještě tři roky. Rád bych si užil za rok Euro a mistrovství světa v roce 2014. Pak mám v plánu skončit," citovala Cassana agentura ANSA. "Prostě konec, tečka. Chci mít další dvě tři děti a věnovat se rodině," dodal útočník, který se v březnu stal poprvé otcem.

Cassano, jenž se během kariéry proslavil mimo jiné řadou kontroverzí včetně konfliktů s trenéry, přiznal, že fotbal už ho trochu unavuje. "Hraju třináct a půl roku a všechno, co dělám, je pro mě problém. Až mi bude 32, nebo 33, pověsím kopačky na hřebík," přidal bývalý útočník AS Řím, Realu Madrid a Sampdorie Janov.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..