Živě

Del Piera už v Juventusu nechtějí, přesto s fotbalem nekončí

5. listopadu 2011 13:52 - ŘÍM

Italský fotbalista Alessandro Del Piero sice ve středu oslaví 37. narozeniny, přesto chce pokračovat v kariéře. Velmi pravděpodobně už ale nebude hrát za Juventus, protože vedení turínského klubu s jeho službami v nadcházející sezóně nepočítá.

 

Giorgio Perrottino, Reuters

"Přemýšlel jsem o tom a bez ohledu na prohlášení klubu budu pokračovat a dál hrát fotbal," řekl v rozhovoru pro televizní stanici TG1 Del Piero, který se však nechtěl pouštět do spekulací ohledně budoucího angažmá. "Zajímá mě přítomnost, ale můžu všechny bez nejmenších pochyb ujistit, že budu dál hrát," dodal.

Zájem o Del Piera už oficiálně projevil švýcarský Sion a podle spekulací italských médií by mohl mistr světa z roku 2006 zamířit i do AC Milán nebo zámořské MLS.

Del Piero strávil v Juventusu prakticky celou kariéru a je nejlepším střelcem v historii klubu, který vedl také jako kapitán a získal s ním pět titulů i triumf v Lize mistrů. V týmu zůstal i po jeho přeřazení do druhé ligy v roce 2006 kvůli korupci a pomohl mu k návratu do Serie A.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..