Živě

Fotbalista Cassano byl po operaci srdce propuštěn z nemocnice

6. listopadu 2011 16:42 - MILÁN

Italský útočník Antonio Cassano z AC Milán byl v sobotu večer propuštěn z nemocnice. Devětadvacetiletého fotbalistu, který se v pátek podrobil operaci srdce, podle listu Gazzetta dello Sport čekají dva až tři týdny absolutního klidu.

 

Stefano Rellandini, Reuters

"Všechna vyšetření dopadla dobře, pustili jsme ho domů. Ale vzhledem k tomu, že je mu devětadvacet, je slavný a bude se kolem něj točit hodně lidí, tak bude velmi těžké, aby dodržel naprostý odpočinek," řekl lékař Nereo Bresolin z milánské nemocnice, kde Cassana operovali.

Bývalý útočník Realu Madrid, Sampdorie Janov a AS Řím byl v nemocnici od minulé soboty, kdy měl po utkání v italské metropoli problémy s řečí, viděním i hybností. "Postaral se tady docela o rozruch, přeci jen to nebyl obyčejný pacient," uvedl Bresolin.

Na Cassana, který by se měl k fotbalu vrátit zhruba za čtyři až šest měsíců, si vzpomněli i v jeho někdejším klubu Realu Madrid. Hráči "Bílého baletu" před dnešním zápasem s Pamplonou nastoupili na hřiště v dresech s nápisem "Forza Cassano" a číslem 19, které italský reprezentant nosil během působení ve Španělsku.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..