Bývalý kapitán Bergama Doni byl zatčen kvůli sázkám

19. prosince 2011 10:44 - ŘÍM

Sedmnáct lidí, včetně bývalého kapitána Bergama a záložníka italské fotbalové reprezentace Cristiana Doniho, bylo zatčeno v souvislosti s ovlivňováním zápasů kvůli sázkám. Policie provedla razii s názvem Poslední sázka v několika italských městech na základě několikaměsíčního vyšetřování týmu z města Cremona.

 

Internet

Všichni zatčení, kteří jsou podle vyšetřovatelů údajně napojeni na sázkařské skupiny v Singapuru a ve východní Evropě, byli obvinění z ovlivňování zápasů.

Policie navázala na několik měsíců starou kauzu, v níž vyšetřovala 150 podezřelých zápasů a zatkla osm mafiánů. V létě bylo kvůli manipulování zápasů potrestáno několik celků včetně nováčka nejvyšší soutěže Bergama, které přišlo o šest bodů. Kapitán týmu Doni dostal tehdy zákaz činnosti na tři a půl roku.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..