Sassuolo - Hellas Verona 3:2Verona s Barákem v italské fotbalové lize prohrála

Řím

Fotbalisté Hellasu Verona s českým záložníkem Antonínem Barákem ve 27. kole italské ligy prohráli v Sassuolu 2:3, nebodovali podruhé za sebou a svému soupeři přepustili osmé místo v tabulce.

Sassuolo výborně začalo a už ve čtvrté minutě ho poslal do vedení Locatelli. Poté brankář Consigli zneškodnil hlavičku Baráka, jeho spoluhráč Lazovič však krátce před pauzou vyrovnal.

Druhý gól domácích vstřelil v úvodu druhého poločasu Djuričič. Za Hellas v 79. minutě podruhé odpověděl Dimarco, ale krátce nato rozhodl další náhradník Traoré. Sassuolo vyhrálo čtvrtý z posledních pěti vzájemných ligových zápasů.

Italská fotbalová liga - 27. kolo:
Sassuolo - Hellas Verona 3:2 (4. Locatelli, 51. Djuričič, 81. Traoré - 43. Lazovič, 79. Dimarco)
Benevento - Fiorentina 1:4 (56. Ionita - 8., 26. a 45.+1 Vlahovič, 75. Eysseric)
20:45 FC Janov - Udine