Živě

V italském klubu Spezia je patnáct nakažených koronavirem

21. července 2021 19:49 - Spezia

Počet koronavirových případů v italském prvoligovém fotbalovém klubu Spezia se vyšplhal už na patnáct. Tým oznámil začátkem týdne jedenáct nakažených a dnes přidal další čtyři potvrzené případy, jež podle lékaře souvisí s odporem některých hráčů k očkování.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

"Poskytli jsme první dávku vakcíny, ale dva hráči ji nechtěli, protože se označili za odpůrce očkování. Poté vzniklo malé ohnisko případů," řekl italským médiím týmový lékař Vincenzo Salini. "Naštěstí všichni kluci se cítí dobře a klub pracuje na distribuci vakcíny," dodal.

Nákaza v týmu představuje pro Spezii další problém několik dnů poté, co byl klub potrestán dvouletým zákazem přestupů za porušení pravidel FIFA při angažování mladých hráčů.

Trenér fotbalových mistrů Evropy Mancini dostal Řád za zásluhy

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..