Inter - Hellas Verona 4:2Fotbalisté Interu porazili Veronu a vystřídali ji na čtvrtém místě

Milán

Fotbalisté Interu Milán porazili v 9. kole italské ligy doma Hellas Verona 4:2 a vystřídali svého soupeře na čtvrtém místě tabulky. "Nerazzurri" se dočkali plného bodového zisku po třech ztrátách.

Rodrigo Palacio z Interu Milan se raduje z gólu.

Skóre se poprvé změnilo po deseti minutách, kdy si volej Jonathana srazil do vlastní branky Vangelis Moras. Na 2:0 zvýšil po rohovém kopu z malého vápna Argentinec Rodrigo Palacio, který se šestou ligovou trefou dotáhl na druhé místo střelecké tabulky.

Po rychlé narážečce pak snížil Raphael Martinho, ještě do přestávky ale vrátil domácím dvougólové vedení Esteban Cambiasso. Ve druhé půli padl zásluhou Rolanda a Romula gól na obou stranách, Verona tak poprvé po třech výhrách prohrála.

Italská fotbalová liga - 9. kolo:
Sampdoria Janov - Bergamo 1:0 (56. Mustafi)
Inter Milán - Hellas Verona 4:2 (10. vlastní Moras, 12. Palacio, 38. Cambiasso, 56. Rolando - 32. Martinho, 71. Romulo)