Rubriky:

Itálie

VIDEO: Kanonýr dědka v bráně nešetřil, veterán ale tasil excelentní zákrok

28. října 2013 15:02 - Parma

Čtyři dny před svými 71. narozeninami si gólman Lamberto Boranga vysloužil aplaus za excelentní sportovní kousek. Vše se odehrálo během exhibice při příležitosti výročí fotbalové Parmy.

Sešly se legendy. Více i méně staří pánové vyrazili na trávník a bylo se na co dívat. Možná toho bylo k vidění více než při jiných obdobných akcích. Do branky jednoho z týmů se postavil gólman, který zažil nejlepší fotbalové časy v 60. a 70. letech. A co předvedl, všem vyrazilo dech.

Faustino Asprilla, slavný Kolumbijec, který ještě v relativně nedávné minulosti oblékal parmský dres, starého pána nijak nešetřil. Jeho hlavička byla zkrátka gólová, i kdyby v bráně stál někdo jiný než veterán.

Jenže "dědek" Boranga se ukázal jako velký frajer, zavěsil se do vzduchu skoro jako Petr Čech a třiačtyřicetiletý Asprilla snad ani nechtěl věřit, co se stalo. A že to býval nějaký střelec.

vap, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..