Rubriky:

Itálie

Balotelli mění styl, odloží diamantové náušnice a ostříhá se

27. října 2013 13:53 - Řím

Kontroverzní italský fotbalista Mario Balotelli z AC Milán nakonec ochránce a vychovatele v jedné osobě nedostane. Podle listu Gazzetta dello Sport o tom rozhodl viceprezident klubu Adriano Galliani po schůze, na které útočník slíbil, že se polepší a zásadně změní životní styl.

 

Giampiero Sposito, Reuters

Třiadvacetiletý Balotelli se proto nechá ostříhat, odloží diamantové náušnice a přestěhuje se z vily na předměstí blíž spoluhráčům v Miláně. Bývalý hráč Interu Milán a Manchesteru City se prý dokonce rozhodl zbavit svého ferrari.

Balotelli má za sebou řadu eskapád - například házel na hráče mládežnického týmu šipky, zapálil vlastní dům nebo se popral s trenérem Robertem Mancinim. Naposledy na sebe upozornil před týdnem, kdy po příjezdu italské reprezentace do Neapole napadl kameramana a poté provokoval na twitteru.

Po posledním incidentu proto vedení AC začalo uvažovat o tom, že přidělí Balotellimu osobního strážce, který by měl za úkol italského reprezentanta převychovat a zabránit mu v dalších kontroverzních výstřelcích.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..