Sampdoria - AS Řím 1:1Lazio si hladce poradilo s Udine, AS Řím zachránil remízu Džeko

Řím

Fotbalisté Lazia Řím porazili v italské lize Udine 3:0 a na třetím místě tabulky mají tříbodový náskok před čtvrtým Interem Milán. Pátý je jejich městský rival AS Řím, kterému v Janově zachránil remízu 1:1 se Sampdorií gólem v nastavení Edin Džeko.

Edin Džeko zajistil AS Řím remízu na hřišti Sampdorie Janov.

Lazio v lize vyhrálo potřetí za sebou a soupeřům v této sérii nastřílelo celkem 13 branek. Dnes se dostalo do vedení zásluhou Samirova vlastního gólu, po změně stran zvýšili vedení římského celku Nani a Felipe Anderson.

Čeští hráči Udine se na hřišti nepotkali. Antonín Barák nastoupil v základní sestavě hostů a na trávníku vydržel do 55. minuty, Jakub Jankto nastoupil o deset minut později.

Sampdoria se proti AS Řím dostala do vedení v nastaveném čase první půle, kdy Quagliarella proměnil pokutový kop. Útočník hostů Patrik Schick se po střídání dostal do hry v 63. minutě a byl u toho, když jeho tým rovněž v nastavení vytěžil z velkého tlaku vyrovnávací branku. AS Řím nicméně nedokázal zvítězit v pátém utkání po sobě.