Rubriky:

1. liga

Výkon rozhodčího Levého šokoval. I v 58 letech se člověk učí...

27. listopadu 2016 17:51 - Liberec

Jak na výkon sudího Nenadála zareaguje komise rozhodčích?! Zásadní otázka s vykřičníkem se vznáší nad výsledkem 15. kola fotbalové ligy Liberec - Slovácko 2:2. Hosté vedli o dva góly, domácí pak vyrovnali ze dvou penalt. Rozhodčí navrch udělil celkem tři červené karty, dvě Slovácku a jednu Liberci. Rozčarovaní jsou i fanoušci Slovanu. Na sociálních sítích píší, že takovým způsobem body sbírat nechtějí.

 

Radek Petrášek, ČTK

Moravský tým na Slovan neumí, vyhrál jediný z předchozích 21 vzájemných zápasů... V Liberci navíc Slovácko nikdy nevyhrálo. Když teď vedlo 2:0, zdálo se, že černou sérii ukončí. Nakonec však od Nisy odjelo s pocitem, že o výhru je okradl rozhodčí Martin Nenadál.

„První penaltou se bohužel dostal Liberec do hry a potom z druhé penalty srovnal. Jsem přesvědčen o tom, že jsme si zasloužili tři body, bohužel nám to nebylo souzeno a z různých důvodů si vezeme jen jeden," kroutí hlavou Stanislav Levý, zkušený trenér Slovácka.

„Myslím, že jako hráč i trenér už jsem toho zažil relativně hodně a myslel jsem si, že mě ve fotbale jen tak něco nepřekvapí. Ale člověk se v 58 letech učí, znovu jsem byl překvapený průběhem utkání," říká výmluvně.

„Když jsme dostali druhý gól, v tu chvíli to s námi nevypadalo dobře. Chleba se pak lámal ještě v gólové situaci, kdy Slovácko mohlo dát na 0:3. V divokém závěru se nám podařilo uhrát bod, který jsme si možná ani nezasloužili," uznává Jindřich Trpišovský, trenér Liberce.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..