Rubriky:

1. liga

Ještě jedna posila? Sparta má zálusk na italského brankáře

30. srpna 2017 13:58 - Praha/Řím

S masivním posilováním zřejmě nekončí, i když na pořadu dne jsou spíše odchody. Fotbalisté Sparty si už vyhlédli náhradu za brankáře Tomáše Koubka, který přestoupil do Rennes. Podle regionálního italského média z Říma se trenér Letenských Andrea Stramaccioni zaměřil na gólmana Lazia Federica Marchettiho.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Zřejmě nemají dost. Sparťané si dělají zálusk na dvanáctou zahraniční akvizici. Tou se má podle serveru Laziopress stát čtyřiatřicetiletý brankář Marchetti, který uvízl v hledáčku kouče Stramaccioniho.

Spartu by gólman s jedenácti reprezentačními starty nepřišel příliš draho. V klubu má rodák z Bassana del Grappa smlouvu do konce této sezóny. Momentálně je jeho cena odhadována na 2 milióny eur (přes 52 miliónů korun).

Navíc do kasy Letenských přišla finanční injekce ve výši 100 miliónů korun za přestup Patrika Schicka ze Sampdorie Janov do AS Řím. Dalších 78 miliónů pak Sparta dostala jako odstupné za Tomáše Koubka, jenž se přesunul do francouzského Rennes.

Marchetti je na odchodu z klubu už delší dobu. V červenci ani s týmem neodcestoval na soustředění.

V minulé sezóně trápily brankáře zdravotní trable. Kvůli problémům s kolenem polovinu sezóny promarodil. Naposledy za Lazio nastoupil 5. února proti Pescaře (6:2).

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..