Ve čtyřiceti šesti letech už hokej hrát nechci a nebudu, vzkázal Jágr

13. února 2019 12:34 - Praha

S Rytíři už nějakou dobu naplno trénuje, návrat do zápasů první hokejové ligy ale útočník Jaromír Jágr stále odkládá. A nejproduktivnějšího Evropana v dějinách NHL fanoušci neuvidí v kladenském dresu ani ve středu, kdy Středočeši doma přivítají beznadějně poslední Kadaň.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Ve čtyřiceti šesti letech už hokej hrát nechci a nebudu," vzkázal Jágr. Jak jeho nejnovější vyjádření chápat? Znamená to, že na jeho návrat už nikdy nedojde a chystá se ukončit kariéru?

Vůbec ne. Jágr jen znovu ukázal svůj smysl pro humor. V pátek totiž oslaví už své čtyřicáté sedmé narozeniny, takže když vynechá dnešní souboj s Kadaní, logicky v šestačtyřiceti letech už žádný další zápas nepřidá.

Jaromír Jágr na střídačce.

Vlastimil Vacek, Právo

Další šanci ke comebacku bude mít v pondělí, kdy v tabulce třetí Rytíři nastoupí v Havířově. Do konce základní části první ligy je pak ještě čekají tři duely - s Ústí nad Labem, v Třebíči a s Litoměřicemi.

Právě proti nim Jágr zaznamenal dosud svůj poslední zápas, i když tehdy v srpnu loňského roku šlo jen o přípravný duel. V něm se ale zranil a další zdravotní lapálie během probíhající sezony mu dosud neumožnily návrat do zápasového zatížení.

Teď už je ale fit. „Když máme kompletní tým a hráči jsou momentálně lepší než já, není potřeba, abych nastupoval," vysvětluje Jágr, proč stále absentuje.

škv, Sport.cz

Kdy nastoupí Jaromír Jágr znovu za Kladno?


Časová osa: Chance liga 2020/2021

Filtr článků - První liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..