Rubriky:

První liga

Jak je to s Jágrem? Vrátí se v pátek do sestavy Rytířů? Už je jasno

8. března 2019 12:01 - Praha

První mečbol na postup do semifinále první ligy sice ve středu na ledě Přerova neproměnili, nyní mají hokejisté Kladna za pro ně příznivého stavu 3:1 na zápasy druhý pokus. A kromě výhody domácího prostředí věří v ukončení série i z dalšího důvodu - do sestavy Rytířů se vrací útočník Jaromír Jágr!

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Sedmačtyřicetiletá legenda nechyběla v sestavě Středočechů při prvních dvou domácích výhrách v sérii, na ledě Zubrů už ale nenastoupila a zápasy sledovala jen ze střídačky.

Rytíři příčiny absence své hvězdy nechtěli prozrazovat. „V play off jsme se rozhodli o důvodech nic neříkat, i kdyby nešlo právě o Jaromíra. Nechceme to blíže specifikovat, prostě nehrál," uvedl tiskový mluvčí kladenského klubu Vít Heral.

V pátečním utkání, které začíná v 18 hodin a podrobnou on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz, nastoupí Jágr v první útočné formaci.

Jeho tradičními parťáky budou Antonín Melka a Tomáš Plekanec, s osmi body za dva góly a šest asistencí nejproduktivnější hráč probíhajícího play off první ligy.

Pomůže Jágr Kladnu dnes k postupu a vylepší si svou bodovou bilanci v aktuálních vyřazovacích bojích, která zatím čítá jednu asistenci?

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..