Živě

Kouč Jihlavy Vlk dostal pokutu za urážky a vyhrožování rozhodčímu

22. března 2019 13:15 - Praha

Jihlavský trenér Petr Vlk dostal od disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje pokutu 10 000 korun za urážky a vyhrožování čárovému rozhodčímu v úvodním zápase semifinále play off první ligy proti Kladnu.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Vlk slovně útočil na rozhodčího opakovaně, pokutu za podobný přečin dostal již podruhé v sezoně. V září řešila disciplinárka jeho chování v zápase v Prostějově.

Za chování fanoušků byly potrestány i oba kluby. Jihlava dostala pokutu 15 000 korun za odpálení pyrotechniky při druhém zápase semifinále. Kladno zaplatí 5000 korun za fanoušky, kteří ve čtvrtém utkání polévali pivem kouče Vlka při ochodu ze střídačky do šaten.

Série Jihlavy a Kladna je vypjatá od prvního utkání. Aktuálně vedou Rytíři 3:1 na zápasy a dnes na ledě Dukly si mohou zajistit postup do baráže o extraligu.

ČTK

Časová osa: Chance liga 2020/2021

Filtr článků - První liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..