Hokejisté Ústí jsou po výhře v Hradci Králové druzí v první lize

HRADEC KRÁLOVÉ

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli v pondělní dohrávce odloženého utkání 4. kola první ligy v Hradci Králové 4:2. Osmé vítězství v sezóně vyneslo Severočechy na druhé místo v tabulce o bod za Kometu Brno a díky lepšímu skóre před Vrchlabí.

Radost hokejistů Ústí nad Labem - ilustrační foto.

Domácí sice po rychlé brance Hrušky až do 26. minuty vedli, ale pak hosté dvěma brankami Čalouna v rozmezí pěti minut otočili výsledek a začali kontrolovat průběh utkání. Ve třetí třetině přidali hosté ještě dvě branky a o vítězi bylo rozhodnuto. Branka Kadlece v poslední minutě znamenala už jen korekci skóre.

První liga - 4. kolo
Hradec Králové - Ústí nad Labem 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
Branky: 4. Hruška, 60. Kadlec - 26. a 31. Čaloun, 42. Pazourek, 52. Mikulík. Rozhodčí: Šír - Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. Diváci: 1784.