Koronavirus v hokejové Slavii! Červenobílí zastavili přípravu a ruší tréninky

23. července 2020 14:05 - Praha
(Aktualizováno: 23. července 2020 14:19)

V pondělí odstartovali přípravu na novou sezonu, trénovat na ledě ale vydrželi jen tři dny. U členů slávistického hokejového A-týmu totiž testy odhalily pozitivní výsledky na onemocnění covidem-19, takže účastník tuzemské první ligy ve čtvrtek oznámil, že další příprava je dočasně pozastavena a nejbližší tréninky zrušeny.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„V nejbližších dnech podstoupí testy na přítomnost koronaviru v těle i další hráči, Slavia spolupracuje s krajskou hygienickou stanicí a bude se nadále řídit jejími pokyny," uvedli sešívaní na svých oficiálních stránkách.

Ve čtvrtek už oznámil Zlín, že na den zcela uzavírá svůj hokejový stadion, neboť pozitivní test na covid-19 měl jeden z hráčů jeho dorosteneckého týmu. Od středy do neděle je pak zcela uzavřen i zimák v prvoligových Litoměřicích, kde rovněž kvůli jednomu pozitivnímu nálezu proběhne generální úklid.

Už ve středu informoval extraligový Hradec Králové, že v reakci na zhoršující se epidemiologickou situaci v České republice odkládá start společné přípravy na ledě na příští týden.

Pozitivní test na covid-19 ve Zlíně, klub se rozhodl zcela uzavřít svůj stadion

škv, Sport.cz

Časová osa: Chance liga 2020/2021

Filtr článků - První liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..