Přerov - Vrchlabí 2:3 SNVrchlabí v první hokejové lize poprvé vyhrálo venku

Přerov

Nováček první hokejové ligy Vrchlabí vyhrálo v dohrávce 1. kola v Přerově 3:2 po nájezdech a ve třetím utkání venku poprvé zvítězilo. Rozhodující gól v rozstřelu dal útočník Martin Heřman, který skóroval i v základní hrací době.

Hokejisté Vrchlabí - ilustrační foto.

Vrchlabí nastoupilo i se slovenským útočníkem Matejem Paulovičem z extraligových Pardubic, který se v první lize rozehrává po zranění. Hosté ve druhé třetině rychle získali dvoubrankové vedení. Ve 25. minutě otevřel skóre Heřman a za 43 sekund zvýšil Matouš Kratochvil.

Ve 37. minutě ale snížil obránce Josef Hrabal a v čase 51:26 poslal zápas do prodloužení Tomáš Doležal. V nájezdech se prosadili pouze hostující Heřman a bek Ján Niko.

Dohrávka 1. kola první hokejové ligy:
Přerov - Vrchlabí 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Branky: 37. Hrabal, 52. T. Doležal - 25. a rozhodující sam. nájezd M. Heřman, 26. M. Kratochvil. Rozhodčí: Vrba, Šudoma - Otáhal, Vašíček. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Bez diváků.