Rubriky:

První liga

První hokejová liga pokračuje od pondělí nadstavbovou částí

21. prosince 2010 14:10 - PRAHA

Po pondělním skončení základní části první hokejové ligy pokračuje druhá nejvyšší soutěž nadstavbou hned po vánočních svátcích v pondělí 27. prosince. V ní jsou celky rozděleny do dvou skupin po osmi, v nichž sehrají systémem každý s každým dalších 14 kol.

Ve skupině o 1.-8. místo už s jistou účastí ve vyřazovací části budou týmy bojovat o první čtyřku, která zaručuje přímý postup do čtvrtfinále. Celky na 5.-8. místě pak budou hrát s týmy z 9.-12. pozice předkolo play off.

Pro kluby na 13. a 14. pozici soutěž skončí 7. února. Poslední dva pak budou čekat na baráž o účast v první lize s vítězi tří skupin druhé ligy, která začne 7. března.

Předkolo play off, které se hraje na tři vítězné zápasy, začne 9. února. Čtvrtfinále, semifinále i finále se pak hraje na čtyři vítězné zápasy. Nový vítěz první ligy, který vyzve nejhorší celek extraligy v baráži, bude znám nejdříve v sobotu 26. března a nejpozději v neděli 2. dubna.

ČTK

Časová osa: První liga

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..