Rubriky:

První liga

Do Plzně se už nevrátím, říká brankář Přikryl

6. ledna 2011 12:32

Hokejový cestovatel po českých klubech, to je vizitka brankáře Petra Přikryla. Za rok a půl vystřídal už pět týmů. V loňské sezóně jako hráč Sparty hostoval současně v Berouně a v první polovině právě probíhajícího ročníku už stihl nastoupit nejen za Plzeň, ale i za Litoměřice a Znojmo.

 

www.hcsparta.cz

„To časté střídání mužstev beru jako součást hokejového života. Kdykoliv se postavím do branky, chci předvést dobrý výkon bez ohledu na to, v jakém jsem dresu,“ glosoval Přikryl svá různá působení.

Ve středu mu nepřálo štěstí při znojemském vystoupení na ústeckém ledě, kde po čtvrtém inkasovaném gólu branku opustil. „Měl jsem toho dost. Zvážil jsem, že v tom rozpoložení asi mužstvu moc nepomůžu a šel jsem z ledu,“ klopil zrak gólman, který v únoru oslaví 33. narozeniny.

A jak se mu zamlouvala dřívější krátká výpomoc v Litoměřicích? „Jsem tamním rodákem a byl jsem rád, že jsem za nováčka první ligy odchytal tři zápasy,“ uvedl Přikryl, který v této sezóně si připsal i deset startů za Plzeň v extralize. „Vím, že se tam už nevrátím a v plzeňské brance se znovu neukážu. Nechci to komentovat, ale tak to je,“ tvrdil přesvědčivě.

Dochytá tedy sezónu ve Znojmě? „Nevím, co bude zítra. Ani nesleduji nejbližší program znojemského týmu,“ pokrčil rameny.

Trenér Znojma Karel Soudek k případnému dalšímu působení Přikryla v týmu Orlů uvedl: „O tom, co se bude dít kolem něj dál, rozhodne Plzeň, kde je kmenovým hráčem.“

eš, Právo

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..