Veterán Bělohlav se nevešel do kádru Kladna, sezónu začne v prvoligovém Písku

14. září 2011 10:32 - KLADNO

Jedenačtyřicetiletý útočník Radek Bělohlav se nevešel do základního kádru extraligového Kladna a sezónu tak začne v prvoligovém Písku. V druhé nejvyšší soutěži budou působit i David Steiler a Jan Eberle.

 

Petr Hloušek, Právo

"Není to ale tak, že bychom je vyřadili z kádru. Stále jsou hráči Kladna, a pokud se jim bude dařit, zase si je stáhneme zpátky a do Písku pošleme jiné, kteří nebudou mít dostatečnou výkonnost pro extraligu," řekl trenér Zdeněk Vojta na klubovém webu.

V Písku začne i Jindřich Kotrla, který se v létě nedostal do kádru Kladna a následně se neprosadil ani do sestavy Ústí nad Labem, kde byl na zkoušce.

"Pořád je ale naším hráčem, takže ho pustíme na hostování. Stejně jako tam mohou hrát i jiní hráči. Není třeba vyloučeno, že se tam během sezóny přesunou i další méně vytížení borci," uvedl sportovní sekretář Kladna Martin Vejvoda.

ČTK

Časová osa: Chance liga 2020/2021

Filtr článků - První liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..