Litoměřice - Havířov 5:2Litoměřice se posunuly na osmé místo

Litoměřice

Hokejisté Litoměřic porazili v předehrávce 25. kola první ligy Havířov 5:2 a po třetí výhře za sebou se posunuli z 11. na 8. místo. Patnáctý Havířov prohrál už popáté za sebou a získal při této sérii jen dva body.

Domácí dostal už ve třetí minutě do vedení v přesilové hře Patrik Miškář. Po 49 sekundách druhé části zvýšil Ondřej Baláž a za dalších 19 vteřin upravil Martin Procházka už na 3:0.

Za hosty sice snížil ve 27. minutě Jan Rudovský, ale mezi 52. a 56. minutou pojistili náskok domácích Lukáš Pajer a Jan Holý. Výsledek v závěru zkorigoval Antonín Bořuta.

Předehrávka 25. kola první hokejové ligy:
Litoměřice - Havířov 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Branky: 3. Miškář, 21. O. Baláž, 22. Martin Procházka, 52. Pajer, 56. J. Holý - 27. Rudovský, 59. Bořuta. Rozhodčí: Ondráček, Marek - Kotlík, O. Polák. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Bez diváků.