Havlíčkův Brod přišel v první lize kvůli startu Kadlece o výhru

Hokejisté Havlíčkova Brodu přišli o vítězství 4:3 z 37. kola první hokejové ligy nad Ústím nad Labem. Zápas byl kontumován na 5:0 ve prospěch Severočechů. Sportovně-technická komise Českého svazu ledního hokeje takto rozhodla kvůli neoprávněnému startu útočníka Jiřího Kadlece v dresu Rebelů. Uvedl to server hokej.cz.

Kadlec, který byl do Havlíčkova Brodu zapůjčen z druholigového Kolína, nastoupil bez řádně zaregistrované hráčské smlouvy. Kadlec se původně v utkání podílel na výhře asistencí u vítězné trefy Petra Polodny.

Sportovně-technická komise tak rozhodla během dvou dnů už o druhé kontumaci v druhé nejvyšší soutěži. Duel 36. kola mezi Berounem a Kadaní (původně 1:2 po sam. nájezdech) byl kontumován ve prospěch Berouna kvůli neoprávněnému startu hostujícího obránce Martina Szakala.