Kladno - Přerov 2:3Kladno prohrálo v předehrávce první ligy s Přerovem

Kladno

Hokejisté Kladna prohráli v předehrávce 34. kola první ligy doma s Přerovem 2:3 a promarnili šanci na návrat na druhé místo tabulky. O to přišli po sobotní porážce v Třebíči 3:4 v prodloužení. Čtvrtý Přerov vyhrál už posedmé za sebou a přiblížil se Rytířům na rozdíl jediného bodu.

Přerov se dostal v Kladně do vedení v šesté minutě díky trefě Tomáše Doležala a za 29 vteřin zvýšil náskok hostů Plášek. Hned za 18 sekund se radovali i Středočeši po Machačově snížení, v 15. minutě ale vrátil hostům dvoubrankový náskok Šimon Kratochvíl.

V polovině utkání se prosadil z dorážky kladenský Redlich, ale Přerov těsný náskok ubránil. Kladno se vyrovnání nedočkalo ani v závěrečné 91 vteřin trvající přesilovce pěti proti třem, kterou ještě zvýraznilo odvoláním brankáře Kopřivy. Šimboch ale už nekapituloval.

Předehrávka 34. kola první hokejové ligy:
Kladno - Přerov 2:3 (1:3, 1:0, 0:0)
Branky: 7. Machač, 31. Redlich - 6. T. Doležal, 7. Plášek, 15. Š. Kratochvíl. Rozhodčí: Zubzanda, Valenta - Malý, Šimán. Vyloučení: 2:8. Bez využití. Diváci: 1682.