Rubriky:

Hokej

Jágr měl obavy, jak se nová přítelkyně vyrovná s popularitou

27. července 2006 16:48 - PRAHA

Česká hokejová hvězda Jaromír Jágr tráví v poslední době hodně času ve východních Čechách. Z Broumovska je totiž nová přítelkyně nejlépe placeného hráče světa Inna Puhajková. Po vztazích s Ivou Kubelkovou, Nicol Lenertovou, Andreou Verešovou či krátké epizodě s Lucií Borhyovou okouzlila 34letou sportovní celebritu veřejnosti neznámá blondýnka.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Jágr se také obával, aby jeho novému vztahu publicita na titulních stránkách bulvárních periodik neublížila. "Věděl jsem, že až se to zjistí, tak se o našem vztahu bude psát. Měl jsem jediné obavy, aby jí to neublížilo, protože na to není zvyklá," vyjádřil Jágr v dnešním rozhovoru s novináři obavu o svou dvacetiletou lásku. "Když člověk chodí se známou osobností, tak ty jsou na to zvyklé."

Jágrův současný objev však na svou tvář v novinách zvyklý není. "Je to holka, která s tím nemá vůbec žádné zkušenosti. Bál jsem se závisti a těch věcí okolo. Doufám, že to zvládne. Zatím to zvládá dobře a uvidíme, jak jí to vydrží," radoval se Jágr, že mediální zájem v jejich vztahu zatím nenadělal problémy. Sám musí pronásledování novináři snášet neustále. "Na některé věci se nesmí reagovat. Ale někdy to také nejde a občas se nechám vytočit."

Než se na Jágrův nový vztah přišlo, měl prý naprostý klid. "Poslední dva měsíce mě i bulvár nechal na pokoji. Někteří lidé se mě ptali, jestli ještě žiju," usmíval se Jágr. "Teď se to trošku zhoršilo, ale myslím, že za chvíli to bude pryč," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Hokej

Filtr článků - Hokej


Výsledkový mix: