V. Hübl: Přestal jsem být pro bratrance dřevák

22. prosince 2006 08:04 - PRAHA

Tři góly dal v této sezóně i proti Spartě, ale středeční hattrick proti Litvínovu, kde ještě loni na jaře působil, budějovického hokejistu Viktora Hübla opravdu potěšil.

Navíc v brance Chemopetrolu stál jeho mladší bratranec Jaroslav. "Na to se při utkání nedá myslet, cestou z ledu jsme ale stihli prohodit pár slov. V předchozích dvou vzájemných zápasech této sezóny jsem ho nepřekonal a smál se mi, že jsem dřevák, když neumím překonat příbuzného. Hned jsem mu to připomněl," říkal pro web klubu 28letý útočník.

Za všechny tři góly děkoval dobré práci spoluhráčů. "Nejdříve mě Tomanova rána od modré trefila přesně hokejku, takže jsem tečoval puk mimo dosah gólmana, při druhé brance mi Brabenec poslal puk z rohu a měl jsem dost času na zakončení a třetí trefa přišla po sólu zakončeném střelou o tyčku, čemuž předcházel báječný Hudcův pas. Myslím, že mám ale vybráno zase na dlouhou dobu dopředu, teď bylo těch střeleckých úspěchů nějak moc," doplnil Viktor Hübl, jenž byl strůjcem čtvrté budějovické výhry v řadě.

Martin Kézr, Právo

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..