Mrázek zastoupil kanonýra Sýkoru

28. prosince 2006 11:12 - LIBEREC

Překvapivě bez elitního kanonýra Petra Sýkory nastoupili pardubičtí hokejisté k prestižnímu duelu na libereckém ledě. Nejlepšího střelce extraligy však dokonale zastoupil František Mrázek, který se na vítězství Východočechů podílel dvěma góly. V předešlém průběhu sezóny přitom skóroval pouze dvakrát.

"Já jsem sváteční střelec a spíš se považuji za hráče na černou práci. Tentokrát mi to vyšlo. Kdy jindy bych měl prokázat herní pohodu," říkal spokojeně pardubický forvard. Zároveň ocenil i vynikající výkon gólmana Lašáka. "

Janko nás podržel při soupeřově drtivém tlaku. Nebýt jeho zákroků, ani moje góly by asi na vítězství nestačily," tvrdil Mrázek. Ján Lašák byl po zápase rovněž spokojen: "V liberecké Tipsport Areně jsme vyhráli poprvé v historii. Až do poslední chvíle to ale byl otevřený hokej. Mužstvo prokázalo velké sepětí i v kritických momentech."

eš, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..