Procházka se na nároďák cítí

22. ledna 2007 08:14 - KLADNO

Střeleckou formu jako hrom si drží kladenský forvard Martin Procházka. Začátkem ledna třemi góly sestřelil Slavii, v neděli stejným kouskem vyřídil Vítkovice. S hokejovým druhem Pavlem Paterou táhnou Kladno vstříc play-off. "Je radost se na ně dívat," ocenil jejich včerejší práci trenér Vítkovice Miroslav Fryčer.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Procházka s Paterou nastoupili naposledy za reprezentaci v roce 2003. Zdá se, že se schyluje k velkému návratu! "Jestli se na nároďák cítím? Ano," odpovídá Procházka bez váhání. Jeho střelecké řádění, které jej vyneslo do čela tabulky střelců, reprezentačnímu kouči Aloisi Hadamczikovi nemohlo uniknout. "Jsme spolu v kontaktu už déle," přiznává čtyřiatřicetiletý forvard.

Jenže spolu se svými spoluhráči má před sebou těžkou šichtu - Kladno sice po včerejšku je v desítce zajištující postup do vyřazovacích bojů, na jeho zaváhání ale čeká smečka pronásledovatelů. I od toho se bude odvíjet možný návrat dua P+P do reprezentace. "Máme takovou dohodu, že když budeme ve hře o play-off, dostaneme volno. Pokud už bude o postupujících, může se stát, že se v reprezentaci objevíme," připouští olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa

sob, Právo

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..