Rubriky:

Tipsport extraliga

Osudová svačinka v Chomutově. Většina Pirátů má střevní problémy

22. března 2019 11:23 - Praha
(Aktualizováno: 22. března 2019 11:35)

Hokejisty Chomutova čeká velmi důležitá část sezony, budou hrát o udržení v extralize, v posledních hodinách ale mají jiné starosti. Střevní potíže totiž postihly drtivou většinu základního týmu Pirátů, takže minimálně duel pátečního kola play out s Karlovými Vary odehraje kombinovaná sestava ze členů širšího kádru a juniorů.

 

David Taneček, ČTK

„Po středečním tréninku měli hráči svačinku jako každý týden. Bohužel v ní zřejmě byla salmonelóza, jak ukazuje test jednoho z hráčů. Další je postupně absolvují také. Nicméně i u nich se objevily velké střevní problémy a zvracení, takže předpokládáme, že na tom budou stejně. Vše řešíme s Krajskou hygienickou stanicí," řekl šéf klubu Stanislav Mikšovič.

Ve středu hráči trénovali a ve čtvrtek odpoledne měl kouč Vladimír Růžička k dispozici zhruba deset hráčů včetně tří brankářů.

https://www.facebook.com/officialpiratichomutov/posts/2901086573236643

„Páteční zápas odehrajeme v kombinované sestavě, ale v tuhle chvíli neumím říct, kdy budou všichni hráči stoprocentně k dispozici, protože léčení může trvat i několik týdnů," dodal Mikšovic.

Baráž o nejvyšší ligu startuje 29. března. Z extraligy ji budou hrát Pardubice a Chomutov. O dvojici z první ligy se stále hraje. Nejblíže je k postupu nyní Kladno a České Budějovice.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..