Živě

Oholit a ostříhat! Jágr se po postupu s Kladnem do extraligy pochlubil novou vizáží

24. dubna 2019 12:34

Holicí strojek odložil už před startem prvoligového play off a nesáhl po něm ani během baráže. Stejně tak si zakázal chodit ke kadeřníkovi, takže jeho tvář zarůstala mohutným vousem a bujná kštice mu lezla zpod helmy. Sázka na pověrčivost se majiteli a útočníkovi Rytířů Jaromíru Jágrovi vyplatila, své Kladno po pěti letech vrátil do extraligy a nyní se fanouškům pochlubil svou novou vizáží.

 

Vít Šimánek, ČTK

„Je dobojováno. Kladno = extraliga. Děkujeme všem za podporu během baráže - a hlavně, konec sezony, oholit a ostříhat," napsal Jágr po závěrečném utkání baráže v Pardubicích, které už kvůli jistotě postupu kladenského týmu vynechal, na Instagramu a přiložil svou aktuální fotografii.

Sedmačtyřicetiletý Jágr má v těchto dnech našlapaný program, po úspěšně zvládnuté baráži už ve středu odpoledne odlétá s prezidentem republiky Milošem Zemanem na jeho pracovní návštěvu do Číny.

Právě v jejím hlavním městě Pekingu se budou v roce 2022 budou konat zimní olympijské hry a Jágr by se mohl stát tváří jejich hokejového turnaje.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..