Živě

Tři medaile za čtyři sezony, další už ale s Tygry nepřidá. Opora defenzivy míří do Boleslavi

29. dubna 2019 18:30 - Praha

V Liberci strávil poslední čtyři sezony, v nichž získal jednu zlatou a dvě stříbrné medaile a pomohl k hernímu růstu řadě mladších obránců. V nadcházejícím extraligovém ročníku už ale Martin Ševc u Bílých Tygrů působit nebude. Podle informací Sport.cz zamíří sedmatřicetiletý bek do Mladé Boleslavi.

 

Václav Šálek, ČTK

Nejde však o rozchod, po kterém by Liberec či sám hráč za sebou pálili mosty. Naopak. Ševc pro Bílé Tygry odvedl spoustu dobré práce, i s jeho službami panovala v klubu za čtyřleté období spokojenost.

Ševc však cítí, že jeho kariéra se postupně chýlí ke konci a Mladá Boleslav je pro něj lákává hned z několika důvodů. Bruslařský klub mu nabídl slušnou smlouvu, do Mladé Boleslavi to navíc bude mít z Nymburka, kde s rodinou žije, jen půl hodiny cesty.

Také David Cienciala z Třince má namířeno do Mladé Boleslavi.

Radek Petrášek, ČTK

Mladá Boleslav pod vedením sportovního manažera Radima Vrbaty skládá tým pro novou sezonu a plány má smělé. Ševc by neměl být jedinou posilou z kádru nedělních finalistů extraligy. Středočechy by totiž měl posílit i třiadvacetiletý útočník Třince David Cienciala.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..