Rubriky:

Tipsport extraliga

Děsivý Jágr! Takhle strašidelného jste tahouna Kladna ještě neviděli

15. října 2019 10:46 - Praha

Mimořádně nabitý zápasový program čeká v příštím týdnu na hokejisty i fanoušky Kladna. Rytíři v něm odehrají hned tři domácí extraligové zápasy a k tomu poslednímu s mistrovským Třincem připravuje středočeský klub bohatý sportovní i mimosportovní program. Jeho součástí je i děsivý Jaromír Jágr...

Rytíř TV

Nejprve v úterý 22. října proti brněnské Kometě, s níž přijede i Tomáš Plekanec, který v uplynulém ročníku pomohl Kladnu k návratu do extraligy po pěti letech. O tři dny později čeká Rytíře zápas s Litvínovem a našlapaný domácí program vyvrcholí nedělní bitvou s úřadujícími šampiony extraligy z Třince.

Právě utkání s Oceláři bude hned z několika důvodů speciální. Rytíři v něm vůbec poprvé v sezoně vyjedou na led ve třetí sadě dresů, které jsou ve zlaté barvě.

Jágr po další své show: Byl jsem v p*deli a nemohl ani dýchat. Teď odlétám do Ameriky

Kromě toho Kladno zápas pojímá jako oslavu Halloweenu, anglosaského lidového svátku. Klub proto vyzývá své fanoušky, aby na stadion dorazili v masce, která, stejně jako strašidelná kostýmy, k Halloweenu tak nějak patří.

Halloween se promítne i do záběrů na kostce nad ledem. Hráči už mají natáčení scén za sebou a zapojil se do nich i majitel a útočník Rytířů Jaromír Jágr. I on navlékl na tvář strašidelnou masku. A takhle děsivého tahouna Kladna jste ještě neviděli...

„Je připravena speciální videosoupiska či tajemná halloweenská hudba. O zábavu rozhodně nebude nouze. Fanoušky bude jistě bavit i fotokoutek se zajímavým halloweenským pozadím, nebo soutěže o lístky do kina. Obecně však nesmíme zapomínat na samotný zápas. Přijede silný Třinec, a tak bude rozhodně o co stát," říká Adam Soukup, produkční manažer Rytířů.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..