Rubriky:

Tipsport extraliga

Bartošák na odchodu! Průšvih, nebo obyčejný přestup?

14. listopadu 2019 17:46 - Třinec

Velký problém? Hokejový gólman Patrik Bartošák možná dochytal v Třinci. Podle neoficiálních informací čelí podezření, že se dostal do problémů s alkoholem za volantem. Zároveň se objevily informace, že by brankář měl zamířit do KHL.

 

David Taneček, ČTK

Průšvih měl údajně nastat během reprezentační pauzy. „Zaregistrovali jsme zprávy na sociálních sítích ohledně údajných problémů Patrika Bartošáka," uvedl pro Deník ředitel Ocelářů Jan Peterek.

Celou situaci klub prověřuje, vnímá i zprávy o údajném odchodu kopřivnického rodáka z Třince. „V této věci můžeme potvrdit, že registrujeme už nějaký čas zájem z Ruska o Patrikovy služby," podotkl Peterek.

Aleš Jergl z Hradce Králové překonává v samostatném nájezdu třineckého brankáře Patrika Bartošáka.

David Taneček, ČTK

Bartošák v úterý i ve středu normálně trénoval s mužstvem. „Ve čtvrtek ne. Předpokládáme, že jasno bude v nejbližších hodinách," dodal ředitel. Ve hře podle všeho může být i nekompromisní vyhazov brankáře. Anebo jde o obyčejný odchod jen nadbytečně orámovaný nepodloženými spekulacemi? Anebo snad se ruský zájem o gólmana při případných nastalých problémech Třinci náramně hodí?

Brankář Patrik Bartošák na archivním snímku ze srazu hokejové reprezentace.

Vlastimil Vacek, Právo

Bartošák jistým problémům kdysi čelil už v zámoří. Měl napadnout přítelkyni, kvůli čemuž mu Los Angeles pozastavilo smlouvu v lednu 2016. Posléze se vrátil do ČR, kde chytal za Vítkovice a teď za Třinec, s reprezentací byl i na letošním MS na Slovensku.

vap, Sport.cz

  Litvínov - Třinec dnes 17:30
20200922T17:30:00+0200
Litvínov vs. Třinec
Litvínov vs. Třinec
Litvínov
Třinec

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..