Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítej, doma, kápo! Fanoušci ocenili legendu. Chci jít příkladem, říká Rolinek

17. ledna 2020 21:57 - Pardubice

Vítej doma, kápo. Tímto transparentem vítali Tomáše Rolinka fanoušci Pardubic při utkání s Třincem. Devětatřicetiletý útočník, který do extraligového zápasu naskočil poprvé od 15. září, ale Dynamo k vítězství nedotáhl. „Strašně jsem se na ten návrat těšil, byl jsem hodně nabuzený. Ohromně jsem chtěl vyhrát,ale nevyšlo to,“ mrzela ho prohra s Oceláři 2:3.

Sport.cz

Od půlky listopadu hrál Tomáš Rolinek druhou ligu za Vrchlabí, do extraligového zápasu nastoupil po čtyřměsíční pauze. „Snažil jsem se nebýt moc dlouho na ledě. Není to sranda naskočit. Hodně jsem to konzultoval s Jardou Hlinkou, který tu situaci měl loni podobnou. Ale úplný šok to nebyl," takové jsou jeho první dojmy.

Kapitánské céčko nahradilo na Rolinkově dresu áčko. „Kapitánem je Honza Kolář. To céčko mu nikdo nechtěl brát," říká navrátilec. Cíl pro další dny je jasný. "Doufám, že budu týmu platný. Přišel jsem přinést bojovnost, chci jít příkladem. Tak doufám, že se podaří vyhrát další zápasy." věří zkušený útočník.

Pardubice navrátilec nespasil, zářil Ocelář Wolski

Co dalšího po svém návratu prozradil? A komu svým comebackem udělal v týmu největší radost? Dozvíte se v našem videu.

jab, Sport.cz

ČT sport Brno - Hradec Králové dnes 18:00
20200218T18:00:00+0100
Brno vs. Hradec Králové
Brno vs. Hradec Králové
Brno
Hradec Králové
  Sparta - Ml. Boleslav dnes 18:30
20200218T18:30:00+0100
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta
Ml. Boleslav

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..