Rubriky:

Tipsport extraliga

Kapitán odpočíval u krasobruslení a s parťáky pak zničil Rytíře. Bude v Litvínově pokračovat?

7. března 2020 09:31 - Litvínov

V existenční bitvě byli k nezastavení. Trio Pospíšil, Hübl, Lukeš vzalo v duelu proti Kladnu tíhu zodpovědnosti na sebe a na ledě rozpoutalo galapředstavení. Úderná formace zařídila všech šest gólů, díky nimž hokejisté Litvínova mohutně slavili extraligovou záchranu.

Sport.cz

František Lukeš vstřelil gól a přidal asistenci, kapitán Viktor Hübl pomohl k udržení čtyřmi body (2+2) a Tomáš Pospíšil završil zápas dokonce s bilancí 2+3! „Tolik bodů jsme jako lajna měli možná v titulové sezoně. Ale u mě je to s pamětí už horší," usmíval se veterán Hübl. „Je to takový bonus," přitakal Pospíšil, jenž se na rozhodující duel o všechno vyspal náramně. „Čekal jsem, až se ráno vzbudím, jestli budu nervózní. Naštěstí nebyl, což mě překvapilo," vykládal jeden z hrdinů večera.

Verva v duelu o všechno uspěla. Byť hráči čelili velkému tlaku. „Nechtěl jsem si to připouštět. Snažil jsem se nachystat jako na každý jiný zápas, i když ho mohla rozhodnout jedna chyba. Celý jsme ho ale kontrolovali," liboval si 41letý Hübl, který před zápasem sezony relaxoval s rodinou. „Moje dcery dělají krasobruslení. Vždycky se zabydlím dole na zimáku, zalezu a kochám se, co umějí," usmál se.

Hokejisté Litvínova oslavují vítězství nad Kladnem a záchranu.

Vlastimil Vacek, Právo

Dobrá nálada čišela po utkání i z Pospíšila. Vervu posílil na konci ledna z Nových Zámků a ze Slovenska si přivezl skvělou formu, ve dvanácti utkáních nasbíral celkem 17 bodů za osm gólů a devět asistencí. „Jsem spokojený, lhal bych, kdybych řekl, že ne. Angažmá se mi tady povedlo," zářil Pospíšil. S ostřílenými parťáky na ledě si výborně porozuměl.

„Jsou to fakt neskuteční hráči, snažil jsem se k nim zapadnout, bruslit, bojovat o puky. Šlo nám to," říká 32letý útočník. Jestli oblékne žlutočerný dres i v následujícím ročníku, je zatím s otazníkem. „Uvidíme. Doufám, že se nějak domluvíme a budu tady pokračovat." Ostatně budoucnost bude řešit i Hübl, v srdcovém klubu dokončil už 17. sezonu.

„Sedneme si a uvidíme, jestli bude o mě zájem. Já se cítím dobře a jednu sezonu ještě přidám. Uvidíme, jestli tady nebo někde jinde," tvrdil Hübl, který si po extraligové záchraně naplno užil děkovačku s fanoušky. „Chci jim poděkovat. Už před zápasem nám přáli hodně štěstí, říkali, že za námi stojí, což hodně pomáhá. Atmosféra byla parádní," dodal.

Jágra a spol. povzbuzovali fanoušci ze stadionu bez hokejistů

Jan Švanda, Sport.cz, Právo

O2 Sport Karlovy Vary - Sparta zítra 17:30
20200924T17:30:00+0200
Karlovy Vary vs. Sparta
Karlovy Vary vs. Sparta
Karlovy Vary
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..