Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlín dal triu odchovanců smlouvy a šanci zabojovat o extraligu

23. dubna 2020 18:06 - Zlín/Praha

Mládí vpřed! Hokejový klub PSG Berani Zlín hlásí další novinky před startem letní přípravy na další extraligovou sezonu. Nové smlouvy podepsali v klubu podepsali tři zlínští odchovanci - útočníci Jiří Karafiát, Jan Václavek a obránce Jan Dluhoš. Trio působilo v uplynulé sezoně v týmech Chance ligy, teď dostane šanci probojovat se do extraligového kádru Beranů pro sezonu 2020/21. Zlín zveřejnil informaci na klubovém webu.

 

ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT

„Jedná se o naše odchovance, kteří mají potenciál do budoucna. Každý bojoval v uplynulé sezoně v jiném prvoligovém týmu a každému se dařilo odlišně. Jsou to kluci, kteří prošli od začátku naším klubem a řadíme je mezi perspektivní hráče. Chceme je porovnat se stávajícími hráči a záleží pouze na nich, jak se jim podaří zabojovat o extraligový dres. Šanci rozhodně mají. Máme o jejich výkonnosti podrobné zprávy od trenérů, kteří je měli v první lize pod sebou," uvedl Robert Svoboda, hlavní trenér a sportovní manažer PSG Berani Zlín.

Karafiát, Václavek a Dluhoš podepsali ve Zlíně nové smlouvy, délky jednotlivých kontraktů klub nebude zveřejňovat. Všichni již nakoukli do nejvyšší soutěže. Nejvíce zápasů v extralize má na svém kontě Karafiát (14 utkání), o dva méně Václavek. Pouze jeden duel odehrál mezi elitou Dluhoš. Trio zlínských odchovanců se zapojí do letní přípravy Beranů, která startuje již v pondělí 27. dubna.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..