Rubriky:

Tipsport extraliga

Třinec vzal na zkoušku hokejového obránce Nikolova

6. října 2008 11:59 - TŘINEC

Hokejový obránce Angel Nikolov odehraje nejbližší extraligové zápasy za Třinec. Slezský klub si dvaatřicetiletého beka vypůjčil na zkoušku z Pardubic. Nikolov už Ocelářům vypomůže v dnešním utkání v Plzni.

Třinec má v defenzivě starosti od začátku sezóny. K individuálním chybám, které mužstvo stály už několik bodů, se přidaly i problémy zdravotního charakteru. Kvůli zraněním nemohou nastoupit opory Jan Výtisk s Danielem Semanem, potíže má i Miloslav Gureň.

Klub proto narychlo angažoval zkušeného Nikolova. "Typově je to hráč, který by do naší sestavy měl zapadnout. Při absenci tří klíčových beků jsme se v obraně dostali do problémů, chybí zkušení hráči, což by příchod Nikolova mohl pomoct vyřešit," řekl ČTK mluvčí klubu Ivo Pullmann. Pokud se Nikolov osvědčí, mohl by v Třinci zůstat do konce ročníku.

Nikolov patří Pardubicím, ale v letošní sezoně v extralize ještě nenastoupil. Bývalý reprezentační bek působil i v Plzni, Litvínově, Znojmě, Spartě, Liberci, švédské Moře, ruském Novokuzněcku nebo ve finském Jyväskylä.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..